مجتمع فنی حرفه ای سیم چین

مجتمع فنی حرفه ای و شرکت فنی ومهندسی سیم چین با بیش از 16 سال سابقه فعالیت در حوزه صنعت برق و الکترونیک میباشد

که با هدف تحول سطح کیفی اموزش تحلیل و تعمیر انواع برد های الکترونیکی و سیستم های مکاترونیک و ربا تیک و خدمات کامپیوترو هوش مصنوعی در کشور تاسیس نموده ایم

بنا براین همیشه افزایش سطح کیفیت و تطبیق ان با نیاز های بازار کار را الویت اول نسبت به افزایش سطح در امد موسسه قرار داده ایم .

 با افتخار مجتمع فنی حرفه ای سیم چین اولین و مجهز ترین موسسه واقع در مناطق اندیشه؛ فردیس ؛شهریار؛شهر قدس:ملارد میباشد: که برگزار کننده تخصصی ترین دوره هاو اموزش مهارت های فنی پر درامد:مانند اموزش تعمیرات موبایل؛ لپ تاپ ؛تعمیرات انواع اینورتر؛تعمیرات یخچال ؛لباسشویی؛ماکروفر؛ups برق اضطراری؛تعمیرات کولر گازی؛تعمیرات انواع لوازم خانگی؛تعمیرات پاور و هشبرد ماینر؛اینورتر جوش؛طراحی و برنامه نویسی انواع برد های دیجیتال و انالوگ؛؛رباتیک؛و هوش مصنوعی می باشد

شایان ذکر است اموزشگاه و شرکت فنی سیم چین زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور با تلاش و کوشش فراوان گروهی از اساتید برتر با تهسیلات دانشگاهی مرتبط وتیم تعمیراتی از جوانان کار افرین ایران اغاز به فعالیت نموده هدف این موسسه ایجاد بستری امن در جهت اموزش های کاربردی ویژه بازار کارو در اخر ارائه مدرک بین الملی قابل ترجمه در بیش از بیست کشور .

چرا آموزشگاه فنی حرفه ای سیم چین؟

 باتشکر از حسن انتخاب شما عزیزان.

اموزشگاه فنی حرفه ای و شرکت تعمیرات و طراحی سیم چین مفتخر است به بر گزاری دوره های تئوری و اکادمیک محور برای تمامی سنین ویژه بازار کار ؛و دوره های کاملا عملی برای تمامی افراد حتی مبتدی ها با متدد های ویژه تدریس و تعمیرات به روزمخصوص بازار کار؛به صورت کاملا تضمینی و تکمیلی.این اطمینان را به شما دانشجویان عزیز میدهد که بعد از شرکت دردوره تسلط کافی در تعمیرات را داشته و به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوید .اموزشگاه سیم چین علاوه بر فعالیت در حوزه اموزشی یک شرکت فنی مهندسی با بیش از ۱۷ سال سابقه در زمینه تعمیرات و طراحی میباشد که همین امرباعث منحصر به فرد بودن این موسسه اموزشی گردیده .

برخی از ویژگی های اموزشگاه سیم چین… 1-ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور.

2-ارائه مدرک کار اموزی شرکتی .3-پشتیبانی نا محدود از کار اموز. 4-تضمین دوره و امکان برگزاری رایگان مجدد دوره تا 3بار.

5-اموزش توسط اساتید مجرب و با تجربه در حوزه تدریس و تعمیرات . 6-شهریه متناسب و معقول و کیفیت اموزشی بالا.

7-استفاده ازتجهیزات مدرن و به روز. 8-برگزاری دوره در کارگاه های بسیار مجهز. 9-استفاده از متدد های ویژه و به روز مخصوص بازار کار.

10-مصاحبه عملی و علمی با دانشجو قبل از ثبت نام در دوره و تفکیک دانشجویان از نظر علمی. 11-مشاوره رایگان شغلی بعد ازاتمام دوره.

12-معرفی خوابگاه به دانشجویان .